Anakat

Anakart. Gösterilen 1 - 20 / Toplam : 169. Göster. Asrock H81M-ITX Intel H81 1600MHz DDR3 Mini ITX Anakart (ASRH81M-ITX)...

Responsive image
YAZAR
Ramazan Öztaş
DOSYA BOYUTU
8,54 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052964125

Bir Anakat kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Anakat kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ramazan Öztaş tarafından yazılmıştır.


Sevgilisi Sahra’yı kaybettiğini zanneden Arji, hayatının en büyük savaşını gördüğünü varsayıyorum. Oysa bu kocaman bir yanılgıydı…Sahra yaşıyordu ama onu bulmak ve eski hayatına dönmek hiç de kolay olmayacaktı. İnanılması güç, bambaşka bir dünyaya sürüklenecek, tüm yaşamı, ismi bile değişecekti.İşte gerçek savaş şimdi başlıyordu. Arji bu savaştan sağ çıkabilecek miydi? Bu inanılması güç, tehlikelerle dolu yerde Sahra’yı bulabilecek miydi? Hem kendini, hem Sahra’yı hayatta tutabilecek miydi?Arji, Anakat’a dönüşürken, sizin de hayal gücünüzü zorlayacak. Bu macera Arji’nin gizemli yolculuğuna sizi de dâhil edecek. Belki başka yaşamlarda, hepimizin ulaşabileceği üstün güçler ve yetenekler vardır, kim bilir?Belki de hepimizin içinde birer “Anakat” gizlidir. (Tanıtım Bülteninden)   


Piyasada çeşitli anakart modelleri yer alır. XT, ATX, AT ve BTX olmak üzere dört farklı anakart çeşidi arasından gereksinim duyduğunuz modeli satın alabilmeniz mümkündür.