Karga Ve Turunçgil

Karga ve Turunçgil-5 Şubat Yayınları-9786052372142-Murat R. Taşdemir-%20 indirimli-Bizlerin dünyada kirli bir şekilde yaşamak için yarattığımız değerlerin, mane.

Responsive image
YAZAR
Murat Taşdemir
DOSYA BOYUTU
8,22 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052372142

PDF formatında Karga Ve Turunçgil. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Karga Ve Turunçgil kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Bizlerin dünyada kirli bir şekilde yaşamak için yarattığımız değerlerin, manevi ve ruhsal değerlerle sorgulandığı fantastik bir roman.Turunçgil 27 yaşında bir delikanlıdır. Yaşadığı dünyanın ve kirletilmiş bütün duyguların içerisinde hiç beklemediği ve anlam veremediği şekilde Karga’nın da yardımıyla gri tanrılara karşı savaş vermeye başlamıştır. Islak bir dünyada yılan balıklarına karşı başlayan savaşı antik Japonya döneminde Güneş Tanrısı Amaterasu’ya kadar uzanmaktadır.Hayalperestliğin içerisinde etik değerlerin, insan evrimi ve aşkın anlatıldığı bir dünyanın kapılarını sonuna kadar serinin birinci kitabıyla açıyoruz."Sen kargasın ve benim için geldin. Belki de benim için yaratıldın. Şu an burada olanlar, olması gerekenler. Sen kargasın ve beni kurtarmaya geldin." (Tanıtım bülteninden)   


0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. Karga ve Turunçgil. 5 Şubat Yayınları. 6.30.