Umut Saklıdır Dağlarda

Anasayfa Umut Saklıdır Dağlarda. Sepete At Hemen Al. %25 Umut Saklıdır Dağlarda Babıali Kültür Yayıncılığı 17.59 TL 13.20 TL.

Responsive image
YAZAR
Atila Doğan
DOSYA BOYUTU
9,13 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059059534

PDF formatında Umut Saklıdır Dağlarda. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Umut Saklıdır Dağlarda kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Ne bir yazar ne bir şair olma iddiası taşıyorum. Sadece yüreğimde biriktirdiklerimi samimiyetle paylaştım. Bir vicdana ve kalbe sahip, özgürlüğe, adalete, merhamete, aşka inanan her insanın içinde olan, içinden kopup gelen feryadı duyurmak istedim. Atalarımın zorla koparıldığı ve hep sırtını yaslama özlemi çektiği dağlarımızdaki aşkı ve isyanı anlattım. O isyanı kutsal bir sancak gibi nesilden nesile taşıyan haksızlığa uğramanın, terk edilmenin, yalnız bırakılmanın öfkesiyle dolup taşan yiğit insanların bilenmişliğini, hıncını, ateşini aksettirdim. (Tanıtım bülteninden)   


Umut Saklıdır Dağlarda 15,48 TL ile n11.com'da! Kültür fiyatı ve özellikleri, Kitap kategorisinde. Umut Saklıdır Dağlarda. Babıali Kültür Yayıncılığı. Ürün yorumu yok.