Sevda

1mn Takipçi, 314 Takip Edilen, 83 Gönderi - Sevda Erginci'in (@sevdaerginci) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör.

Responsive image
YAZAR
Özkan Erdoğan
DOSYA BOYUTU
9,63 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052964033

PDF formatında Sevda. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Sevda kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Yaşadıkça geçmişe duyulan özlemin arttığı bir hayat…Bazen kendisine bile itiraf edemediği hislerin lezzetini hayal eden insan…Gözlerin ileriye doğru dalıp gidişleri, hep “keşke” diyen geçmişten de öte değildi aslında… Bu hikâyede herkesin kendinden bir kesit bulması o kadar kolay ki…Şiirlerin nakışlarında tane tane eriyen hasretler yeniden canlanıyor…Tabiatı var eden ilahi sevginin, yaratılmışların sinesinde yaktığı “sevda”nın nezih bir tezahürünü hissetmek isteyenler için güzel bir misal taşıyor. Bu eseri okumanın en büyük ayrıcalığını, özlem duyduğumuz hislerimizi yeniden canlandırma fırsatı sunması olarak görebiliriz.Yazar, gözümüzle okuduğumuzu ruhumuzla hissedeceğimiz başarılı bir duygu bütünlüğünü armağan ediyor. -Abdullah Şengönül-  (Tanıtım Bülteninden) 


Sevda Kuşun Kanadında dizisinin tüm bölümlerini TRT.TV'den takip edin. Sevda Kuşun Kanadında dizisinin son bölümünü hemen TRT.TV'de HD olarak izleyin.